Wykorzystując wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę i umiejętności, można szybko i skutecznie wykonać zabiegi upiększające ciało. W oparciu o nowoczesne metody oraz sprzęt mamy dziś możliwość nie tylko kosmetycznych korekt, ale też większych zmian, które pozytywnie wpłyną na Twój wizerunek. Medycyna kosmetyczna to także coraz bardziej skuteczna metoda na poprawę samopoczucia i samooceny. Pozbądź się nurtujących Cię wątpliwości i zaufaj specjalistom z Clinica Dermatologica w Gdańsku. Sprawdź bogatą ofertę zabiegów upiększających.

Medycyna estetyczna

Jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się działów medycyny jest obecnie medycyna estetyczna. Zabiegi opierające się na kolejnych osiągnięciach nauki zapewniają nie tylko efekt kosmetyczny, ale najczęściej także – a nawet przede wszystkim – medyczny. Skojarzenia medycyny estetycznej z wykonywanymi dzięki niej zmianami tylko niektórych partii ciała można już z powodzeniem odesłać do lamusa.

Współczesna medycyna estetyczna opiera się bowiem nie tylko na nowoczesnym sprzęcie, ale też filozofii, jaka od wieków towarzyszy medycynie, jako nauce: dbałości o atrakcyjny wygląd ciała, który jest odzwierciedleniem dobrego stanu zdrowia. Ważne jest jednak, by wybierać kliniki, w których pracują doświadczeni lekarze dermatolodzy, bo to oni powinni wykonywać większość zabiegów. Niestety, pogoń za modą i zapotrzebowaniem rynku sprawiają, że wciąż pojawiają się miejsca, w których można bardziej sobie zaszkodzić niż pomóc.

W Clinica Dermatologica, działającej pod egidą dr n. med. Igora Michajłowskiego, znanego w całej Polsce dermatologa, możecie liczyć nie tylko na to, że zabiegi przeprowadzane są przy pomocy nowoczesnego sprzętu, ale też przez znakomicie wyedukowaną i doświadczoną kadrę. Dr n. med. Marta Malek to część zgranego zespołu, od lat przeprowadzającego zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Ich efektem jest zmiana wyglądu, lepsze samopoczucie, a także zdrowsze ciało. Nieustanny rozwój nauki sprawia, że kuracje są coraz mniej inwazyjne i całkowicie bezpieczne. W wielu przypadkach nie trzeba nawet stosować serii zabiegów, bo dzięki technikom skojarzonym można osiągnąć zadowalające efekty już po pierwszym.